Przejdź do głównej treści
Odbierz darmowy e-book o systemach POS – pełen rabatów i porad
Odbierz darmowy e-book o systemach POS – pełen rabatów i porad

Zastanawiasz się nad tym, które oprogramowanie POS dla gastronomii wybrać? Wybór odpowiedniego systemu POS dla gastronomii nie należy do najprostszych. Na polskim rynku są dziesiątki rozwiązań, które różnią się funkcjami, kosztami, wariantami... Jak z tego wybrnąć? Skorzystaj z naszych porad!

W darmowym e-booku „Jak wybrać oprogramowanie POS dla gastronomii” znajdziesz odpowiedzi na wiele kluczowych pytań:

  • Które funkcje systemu POS są naprawdę znaczące?
  • Jakie moduły wybrać, a z których zrezygnować, aby nie przerosły Cię koszty utrzymania?
  • Jak dopasować POS do możliwości swojego zespołu?

Nie tylko doradzimy Ci, na które aspekty musisz zwrócić uwagę przy wyborze systemu POS – dorzucamy też coś ekstra. Częścią e-booka jest zestawienie 11 najpopularniejszych programów POS na polskim rynku z rabatami na niektóre z nich!

Dobrze dobrany program pomoże Twojemu zespołowi pracować wydajnie i bez pomyłek, a Tobie zapewnić pełną kontrolę nad biznesem.

Chcesz pobrać bezpłatny e-book „Jak wybrać oprogramowanie POS dla gastronomii”? Zapisz się do newslettera – formularz znajdziesz na samym dole strony.

Podaj swój adres e-mail i potwierdź zapis na listę mailingową. Jeżeli nie otrzymasz e-maila potwierdzającego w ciągu kilku minut, koniecznie sprawdź folder spam.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu