Przejdź do głównej treści
Akademia Bidfood – dzielimy się wiedzą kulinarną i biznesową
Akademia Bidfood – dzielimy się wiedzą kulinarną i biznesową

Akademia Bidfood powstała na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, które zdobyliśmy na rynku gastronomicznym. U nas zaznajomisz się z najnowszymi trendami kulinarnymi, weźmiesz udział w tematycznych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalnych kucharzy, a także uzyskasz doradztwo w kwestiach biznesowych.

Głównym celem Akademii Bidfood jest wsparcie i podnoszenie kwalifikacji szefów kuchni i profesjonalistów z branży horeca w trzech obszarach:

  • horeca — Akademia Bidfood dla restauracji, hoteli, cateringów, kawiarni;
  • sushi i kuchnie azjatyckie — Akademia Orientu dla restauracji i barów sushi, restauracji z kuchnią japońską i kuchniami Azji;
  • pizza i kuchnia śródziemnomorska — Akademia Pizzy dla pizzerii, restauracji z kuchnią włoską i śródziemnomorską.

Szkolenia odbywają się w naszych studiach kulinarnych w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, jak również w przestrzeniach Fine Spot – w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – odwiedź stronę www.akademiabidfood.pl i obserwuj profil Akademii Bidfood na Facebooku. Tam poznasz wszystkie możliwości Akademii, poznasz prowadzących szkolenia, zajrzysz do studiów kulinarnych i skorzystasz z inspirujących przepisów. O szczegóły dotyczące organizacji spotkania w ramach Akademii Bidfood zapytaj swojego opiekuna handlowego lub napisz maila na adres akademia@bidfood.pl.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu