Przejdź do głównej treści

Pracujemy na Twój kulinarny sukces

„Wierzymy, że dobre jedzenie to dobre życie. W gastronomii stawiamy na wysoką jakość: produktów, usług i kulinarnych inspiracji”

Paweł Łotocki
Dyrektor handlowy Bidfood Farutex

Kuchnia polska, włoska, azjatycka czy nowoczesna... Bez względu na to, jakie dania serwujesz swoim gościom, dostarczymy Ci najświeższe pomysły na rozwój Twojego biznesu. Prowadzisz restaurację, bistro, hotel, kawiarnię, stołówkę w szkole lub przedszkolu, catering albo dark kitchen? Dopasujemy ofertę dla gastronomii pod Twoje potrzeby!

Podpowiemy, które produkty dla gastronomii sprawdzą się w Twoim menu, pomożemy w wyliczeniu food costu, zadbamy o szkolenia dla Twojego zespołu. Z nami rozwiniesz swój biznes!

 

Poznaj bliżej Bidfood Farutex

Specjalizujemy się w branży horeca. Podążamy za najnowszymi trendami gastronomicznymi w przygotowaniu i serwowaniu potraw, rodzajach kuchni, doborze produktów dla gastronomii. Oszczędność czasu i zasobów, wygoda i komfort pracy, wsparcie w prowadzeniu biznesu – to korzyści współpracy z Bidfood Farutex!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu