Przejdź do głównej treści

Najczęściej zadawane pytania

Czym zajmuje się Bidfood Farutex?

Bidfood Farutex zajmuje się dostarczaniem produktów i usług do branży horeca. Od 30 lat łączy pasję do biznesu z pasją do gastronomii. Dostawy realizuje na terenie całego kraju. W ofercie znajduje się niemal 10 tys. produktów, w tym mięsa, ryby, owoce morza, warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, ciasta, lody, herbaty, kawy, wina czy non-food, w tym opakowania i środki czyszczące. Bidfood Farutex dostarcza produkty m.in. restauracjom, hotelom, kawiarniom, cateringom, barom czy placówkom świadczącym usługi gastronomiczne, jak szkoły, przedszkola, uczelnie, kina czy stacje benzynowe.

Gdzie znajdę listę dostępnych produktów?

Listę wszystkich dostępnych produktów znajdziesz po zalogowaniu w systemie do składania zamówień online www.e-bidfood.pl. Możesz też przejrzeć kategorie produktowe w zakładce www.bidfood.pl/oferta.

Czy Bidfood Farutex dowozi produkty do mojego miasta?

Bidfood Farutex dostarcza produkty na terenie całego kraju. Dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów i filii firmy znajdują się w zakładce: www.bidfood.pl/kontakt.

Jak zostać klientem?

Naszym klientem możesz zostać na trzy sposoby:

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć na kilka sposobów:

  • przez system do składania zamówień online www.e-bidfood.pl,
  • telefonicznie, dzwoniąc do obsługi zamówień w konkretnym oddziale lub filii. Dane kontaktowe znajdują się tutaj: www.bidfood.pl/kontakt,
  • kontaktując się ze swoim opiekunem handlowym,
  • wysyłając e-mail z zamówieniem do konkretnego oddziału lub filii. Dane kontaktowe znajdują się tutaj: www.bidfood.pl/kontakt.
Czym jest E-Bidfood?

E-Bidfood (dawniej E-Farutex) to system do składania zamówień online dla gastronomii. Aby przejść do systemu, kliknij tutaj: www.e-bidfood.pl.

Czy mogę skorzystać ze szkoleń lub warsztatów dla gastronomii?

Oczywiście! W naszych studiach kulinarnych prowadzimy warsztaty, szkolenia i pokazy tematyczne. Przeszkolimy Twój zespół – niezależnie od tego, jaki rodzaj gastronomii prowadzisz.

Jak mogę skontaktować się z firmą?

Przejdź do zakładki „Kontakt”. W zakładce znajdują się namiary na oddziały, filie i działy administracyjne, a także formularz kontaktowy z wyborem tematu: www.bidfood.pl/napisz-do-nas.

W jakich godzinach otwarte są oddziały Bidfood Farutex?

Godziny otwarcia oddziałów dostępne są na stronie: www.bidfood.pl/kontakt.

Gdzie znajdę aktualne oferty pracy w firmie Bidfood Farutex?

Ogłoszenia rekrutacyjne zamieszczamy na portalach rekrutacyjnych, m.in. www.olx.pl oraz www.pracuj.pl. Zapraszamy również do przeglądania ogłoszeń w zakładce: www.bidfood.pl/kariera.

Gdzie znajdę aktualne informacje dotyczące firmy?

Aktualne informacje z życia firmy znajdziesz w zakładce aktualności www.bidfood.pl/aktualnosci. Zachęcamy też do śledzenia naszej firmy w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie, Linkedinie i YouTube.

Jak zostać dostawcą?

Aby zostać naszym dostawcą, należy zapoznać się z warunkami współpracy i wymaganymi dokumentami dostępnymi na stronie: www.bidfood.pl/zostan-dostawca.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu