Przejdź do głównej treści

Kariera #pracujzesmakiem

Aby na talerz Twojej ulubionej restauracji trafiło dobre jedzenie, potrzebna jest praca wielu ludzi: magazynierów, kierowców, handlowców, ale także specjalistów ds. obsługi klienta, kupców czy informatyków…

Dlatego ludzie to filar naszej działalności! Szukamy tych, którzy dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom będą razem z nami budować pozycję lidera w zaopatrzeniu gastronomii. Szukasz ciekawej, ambitnej pracy w branży horeca? Jesteś gotowy, gotowa na nowe wyzwania? Dołącz do nas! Praca w Bidfood Farutex czeka!

Dariusz
Dariusz
Kierownik sprzedaży, oddział Zielona Góra

Praca w Bidfood Farutex jest pełna wyzwań. Mam ciągły kontakt z ludźmi, dużo się uczę i stale rozwijam. Chcąc odpowiadać na potrzeby klientów, poznaję nowe produkty z oferty firmy. Czerpię z pracy olbrzymią satysfakcję – i właśnie dlatego zdecydowałem się na pracę w Bidfood Farutex.

Aleksander
Aleksander
Koordynator kategorii warzywa i owoce, Warszawa

W pracy ważne są dla mnie komfort, stabilizacja i satysfakcja. To daje mi Bidfood Farutex. Czuję, że pracodawca dba o moje bezpieczeństwo i zapewnia takie warunki, które pozwalają mi na efektywną pracę. Firma zdecydowanie wyróżnia się na rynku tym, jakie możliwości rozwoju daje swoim pracownikom.

Edyta
Edyta
Regionalny kierownik działu obsługi klienta, Łódź

Dzięki zarządzaniu talentami każdy, kto przejawia predyspozycje i chęci do samorozwoju, dostaje swoją szansę. Osobiście w Bidfood Farutex bardzo cenię sobie również pozytywną atmosferę i szkolenia wewnętrzne: z rozmów z klientami, technik sprzedaży czy radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Bartłomiej
Bartłomiej
Kierownik sprzedaży, oddział Łódź

W firmie najbardziej cenię sobie elastyczne godziny pracy. Tym zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Czuję, że moja praca jest angażująca i perspektywiczna. Dlatego uważam, że w Bidfood Farutex można z powodzeniem pracować przez wiele lat – sam pracuję tu już od 9 lat.

Agata
Agata
Specjalista ds. rozwoju rynku, oddział Zielona Góra

Elastyczne godziny i dobre relacje w pracy – te kwestie mocno doceniam w swojej pracy. Bidfood Farutex odpowiada na te potrzeby. To stabilny pracodawca, który respektuje moje życie osobiste, a jednocześnie daje mi perspektywę rozwoju. Dlatego w Bidfood Farutex można pracować przez wiele lat. Ja mam już 11 lat stażu!

Marcin
Marcin
Zastępca kierownika magazynu, oddział Łódź

Do Bidfood Farutex trafiłem na początku 2016 roku. Wybrałem stanowisko magazyniera i już po sześciu miesiącach otrzymałem awans. Jestem młodym człowiekiem i chcę się rozwijać zawodowo, dlatego bardzo doceniam firmę za możliwość wewnętrznego awansu. Wspieranie angażujących się osób – to jest to!

Sylwia
Sylwia
Koordynator marketingu ds. klientów kluczowych, Warszawa

Inspirująca, angażująca, ciekawa – praca w Bidfood Farutex jest naprawdę różnorodna. Firmę cenię sobie za przyjazną atmosferę, dobre relacje w zespole, a także możliwość uczestniczenia w szkoleniach najlepszych szefów kuchni. W Bidfood Farutex rozwijam swoje umiejętności, jednocześnie łącząc pracę z moją pasją, czyli marketingiem.

Justyna
Justyna
Koordynator projektu sushi, Łódź

Cenię pracę w Bidfood Farutex za poprowadzenie odpowiedniej ścieżki kariery. Mam jasno zdefiniowane cele, do których dążę, jednocześnie czerpiąc sporo satysfakcji ze swojej pracy. Firma zapewnia mi odpowiednie warunki pracy, mogę też pracować w elastycznych godzinach. Bidfood Farutex to odpowiedzialny pracodawca, który podejmuje szybkie decyzje biznesowe.

Grażyna
Grażyna
Kierownik biura, oddział Łódź

Pracę w Bidfood Farutex cenię za satysfakcjonujący sposób awansowania. Czuję, że mogę się tutaj rozwijać i jednocześnie troszczyć się o swoją rodzinę. Firma dba o komfort mojej pracy, dzięki czemu mogę efektywnie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Z pewnością można tu pracować przez wiele lat.

Weronika
Weronika
Grafik kreatywny, Zielona Góra

W firmie najbardziej cenię sobie przyjazną atmosferę, stabilność i elastyczne godziny pracy. Bidfood Farutex to pracodawca, który udziela dodatkowych benefitów i płaci na czas. Dzięki zapewnionym odpowiednim warunkom pracy mogę efektywnie realizować swoje obowiązki.

Aneta
Aneta
Specjalistka ds. trade marketingu, Łódź

Bidfood Farutex daje mi możliwość rozwoju w wielu obszarach i uczestniczenia w szkoleniach. To firma, dla której liczy się stabilność zatrudnienia, dlatego można tu pracować przez wiele lat. Bidfood Farutex jest odpowiedzialnym pracodawcą, który dokonuje zmian, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo pracowników. Warto tu pracować!

Anna
Anna
Specjalistka ds. social mediów, Łódź

Praca w Bidfood Farutex to wzajemna relacja, a nie jednostronna więź. Zarówno pracownik jest dla firmy, jak i firma jest dla pracownika – to rzadkość na rynku pracy. W firmie zatrudniłam się dwa lata temu i do tej pory miałam możliwość uczestniczenia w kilku sporych szkoleniach. Mam bardzo dobrą relację z przełożoną i wiem, że moje życie osobiste jest respektowane.

Rafał
Rafał
Przedstawiciel handlowy, oddział Kraków

Różnorodna, samodzielna i ciekawa – taka jest praca w Bidfood Farutex. Pracuję tu już od 5 lat. Firma jest perspektywicznym pracodawcą, który dba o mój komfort i bezpieczeństwo pracy. Swoje obowiązki realizuję w przyjaznej atmosferze, a wypłata przychodzi zawsze i na czas.

Monika
Monika
Księgowa, oddział Łódź

Jeśli zależy ci na dobrych relacjach z przełożonym i współpracownikami, elastycznych godzinach pracy, uczciwym wynagrodzeniu i dobrych warunkach pracy, przejdź do Bidfood Farutex! Firma ciągle się rozwija i dokonuje takich zmian, które mają na uwadze dobro pracowników. Warto tutaj pracować.

Konrad
Konrad
Młodszy specjalista ds. zakupu, oddział Kraków

Cenię pracę w Bidfood Farutex za różnorodność, samodzielność i prowadzenie ścieżki kariery. Mam nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, ale także rozwoju w wielu obszarach. Bidfood Farutex podejmuje szybkie decyzje biznesowe, jednocześnie dbając o stabilność biznesu.

Dominika
Dominika
Młodszy specjalista ds. obsługi klienta, oddział Łódź

Bidfood Farutex na rynku pracy wyróżnia się dbaniem o komfort swoich pracowników. Przykład? Na co dzień korzystam z bardzo dobrze przygotowanego programu do obsługi klientów, który pozwala na efektywną i bezstresową pracę. Co równie ważne, jestem uczciwie wynagradzana.

Dlaczego my?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu