Przejdź do głównej treści

Kariera #pracujzesmakiem

Aby na talerz Twojej ulubionej restauracji trafiło dobre jedzenie, potrzebna jest praca wielu ludzi: magazynierów, kierowców, handlowców, ale także specjalistów ds. obsługi klienta, kupców czy informatyków…

Dlatego ludzie to filar naszej działalności! Szukamy tych, którzy dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom będą razem z nami budować pozycję lidera w zaopatrzeniu gastronomii. Szukasz ciekawej, ambitnej pracy w branży horeca? Jesteś gotowy, gotowa na nowe wyzwania? Dołącz do nas! Praca w Bidfood Farutex czeka!

Dariusz
Dariusz
Kierownik oddziału, oddział Zielona Góra

Praca w Bidfood Farutex jest pełna wyzwań. Mam ciągły kontakt z ludźmi, dużo się uczę i stale rozwijam. Chcąc odpowiadać na potrzeby klientów, poznaję nowe produkty z oferty firmy. Czerpię z pracy olbrzymią satysfakcję – i właśnie dlatego zdecydowałem się na pracę w Bidfood Farutex.

Aleksander
Aleksander
Koordynator kategorii warzywa i owoce, Warszawa

W pracy ważne są dla mnie komfort, stabilizacja i satysfakcja. To daje mi Bidfood Farutex. Czuję, że pracodawca dba o moje bezpieczeństwo i zapewnia takie warunki, które pozwalają mi na efektywną pracę. Firma zdecydowanie wyróżnia się na rynku tym, jakie możliwości rozwoju daje swoim pracownikom.

Edyta
Edyta
Kierownik oddziału, Łódź

Dzięki zarządzaniu talentami każdy, kto przejawia predyspozycje i chęci do samorozwoju, dostaje swoją szansę. Osobiście w Bidfood Farutex bardzo cenię sobie również pozytywną atmosferę i szkolenia wewnętrzne: z rozmów z klientami, technik sprzedaży czy radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Bartłomiej
Bartłomiej
Kierownik sprzedaży, oddział Łódź

W firmie najbardziej cenię sobie elastyczne godziny pracy. Tym zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Czuję, że moja praca jest angażująca i perspektywiczna. Dlatego uważam, że w Bidfood Farutex można z powodzeniem pracować przez wiele lat – sam pracuję tu już od 9 lat.

Agata
Agata
Kierownik sprzedaży, oddział Zielona Góra

Elastyczne godziny i dobre relacje w pracy – te kwestie mocno doceniam w swojej pracy. Bidfood Farutex odpowiada na te potrzeby. To stabilny pracodawca, który respektuje moje życie osobiste, a jednocześnie daje mi perspektywę rozwoju. Dlatego w Bidfood Farutex można pracować przez wiele lat. Ja mam już 11 lat stażu!

Sylwia
Sylwia
Koordynator marketingu ds. kluczowych kategorii, Warszawa

Inspirująca, angażująca, ciekawa – praca w Bidfood Farutex jest naprawdę różnorodna. Firmę cenię sobie za przyjazną atmosferę, dobre relacje w zespole, a także możliwość uczestniczenia w szkoleniach najlepszych szefów kuchni. W Bidfood Farutex rozwijam swoje umiejętności, jednocześnie łącząc pracę z moją pasją, czyli marketingiem.

Justyna
Justyna
Koordynator projektu sushi, Łódź

Cenię pracę w Bidfood Farutex za poprowadzenie odpowiedniej ścieżki kariery. Mam jasno zdefiniowane cele, do których dążę, jednocześnie czerpiąc sporo satysfakcji ze swojej pracy. Firma zapewnia mi odpowiednie warunki pracy, mogę też pracować w elastycznych godzinach. Bidfood Farutex to odpowiedzialny pracodawca, który podejmuje szybkie decyzje biznesowe.

Grażyna
Grażyna
Kierownik biura, oddział Łódź

Pracę w Bidfood Farutex cenię za satysfakcjonujący sposób awansowania. Czuję, że mogę się tutaj rozwijać i jednocześnie troszczyć się o swoją rodzinę. Firma dba o komfort mojej pracy, dzięki czemu mogę efektywnie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Z pewnością można tu pracować przez wiele lat.

Aneta
Aneta
Koordynator marketingu ds. kluczowych kategorii, Łódź

Bidfood Farutex daje mi możliwość rozwoju w wielu obszarach i uczestniczenia w szkoleniach. To firma, dla której liczy się stabilność zatrudnienia, dlatego można tu pracować przez wiele lat. Bidfood Farutex jest odpowiedzialnym pracodawcą, który dokonuje zmian, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo pracowników. Warto tu pracować!

Anna
Anna
Specjalistka ds. social mediów, Łódź

Praca w Bidfood Farutex to wzajemna relacja, a nie jednostronna więź. Zarówno pracownik jest dla firmy, jak i firma jest dla pracownika – to rzadkość na rynku pracy. W firmie zatrudniłam się dwa lata temu i do tej pory miałam możliwość uczestniczenia w kilku sporych szkoleniach. Mam bardzo dobrą relację z przełożoną i wiem, że moje życie osobiste jest respektowane.

Rafał
Rafał
Przedstawiciel handlowy, oddział Kraków

Różnorodna, samodzielna i ciekawa – taka jest praca w Bidfood Farutex. Pracuję tu już od 5 lat. Firma jest perspektywicznym pracodawcą, który dba o mój komfort i bezpieczeństwo pracy. Swoje obowiązki realizuję w przyjaznej atmosferze, a wypłata przychodzi zawsze i na czas.

Monika
Monika
Księgowa, oddział Łódź

Jeśli zależy ci na dobrych relacjach z przełożonym i współpracownikami, elastycznych godzinach pracy, uczciwym wynagrodzeniu i dobrych warunkach pracy, przejdź do Bidfood Farutex! Firma ciągle się rozwija i dokonuje takich zmian, które mają na uwadze dobro pracowników. Warto tutaj pracować.

Konrad
Konrad
Młodszy specjalista ds. zakupu, oddział Kraków

Cenię pracę w Bidfood Farutex za różnorodność, samodzielność i prowadzenie ścieżki kariery. Mam nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, ale także rozwoju w wielu obszarach. Bidfood Farutex podejmuje szybkie decyzje biznesowe, jednocześnie dbając o stabilność biznesu.

Marcin
Marcin
Kierownik filii, filia Białystok

7 lat – tak długo pracuję w Bidfood Farutex. Po tym czasie mogę stwierdzić, że firma jest absolutnym liderem w swojej kategorii i jednocześnie perspektywicznym pracodawcą. Moja praca jest pełna wyzwań, elastyczna i daje mi wiele satysfakcji. Bidfood Farutex dba o dobre relacje między współpracownikami i przełożonym. A to niesłychanie ważne!

Agnieszka
Agnieszka
Starszy specjalista ds. obsługi klienta, oddział Łódź

Bidfood Farutex to miejsce, w którym nie brakuje wyzwań, a dodatkowo pozwala się pracownikom na dużą samodzielność w działaniu. Szczególnie cenię sobie elastyczne godziny pracy oraz uczciwy, satysfakcjonujący system wynagrodzeń. Co ważne, mogę też liczyć na dodatkowe benefity. Firma respektuje moje życie osobiste, a to dla mnie bardzo istotna kwestia. Bidfood Farutex to odpowiedzialny pracodawca, z którym warto wiązać przyszłość.

Paweł
Paweł
Kierowca, oddział Warszawa

W pracy najbardziej cenię przyjazną atmosferę, dobre relacje z przełożonymi i stabilność zatrudnienia – to wszystko zapewnia mi Bidfood Farutex. Cieszy mnie też możliwość ciągłego kontaktu z ludźmi. Codziennie otrzymuję nowe wyzwania, które w pełni samodzielnie realizuję. Doceniam, że pracodawca dba o komfort mojej pracy, wypłata jest zawsze na czas, a dodatkowo mogę liczyć na inne benefity. To firma, z którą warto wiązać przyszłość – sam jestem tego żywym przykładem. W Bidfood Farutex pracuję już 16 lat!

Izabela
Izabela
Lider zespołu obsługi klienta, oddział Łódź

W pracy cenię sobie bezpieczeństwo oraz stabilność zatrudnienia, a Bidfood Farutex wyróżnia się silną, pewną pozycją na rynku. Pracodawca zapewnia mi godziwe warunki pracy, możliwość uczestniczenia w interesujących szkoleniach i rozwój w wielu obszarach. Moja praca jest pełna ciekawych wyzwań, a dodatkowo pozwala pogłębiać wiedzę na temat gastronomii. Firma troszczy się o swoich pracowników i ich rodziny, a to dla mnie bardzo ważne.

Hubert
Hubert
Logistyk, filia Białystok

Pracę w Bidfood Farutex najbardziej cenię za dobre relacje ze współpracownikami i przełożonymi, możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w licznych szkoleniach. Firma oferuje mi coś bardzo ważnego – stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Wynagrodzenie wpływa zawsze na czas, korzystam z dodatkowych benefitów. Doceniam, że Bidfood Farutex dba o swoich pracowników i ich rodziny.

Dlaczego my?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu