Przejdź do głównej treści

Współpraca

Przygotujemy idealny przepis na Twój sukces! Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz. Współpracujemy zarówno z początkującymi lokalami, jak i wyjadaczami gastronomii; restauracjami, hotelami i cateringami. Jako dostawca horeca dostarczymy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes urósł jak na drożdżach. Skontaktuj się z nami – zyskasz dostęp do setek produktów z całego świata!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Kompleksowa oferta
Oddziały w całej Polsce
Wyselekcjonowani dostawcy
System e-bidfood
Zespół profesjonalistów
Szkolenia i warsztaty

Klienci o nas

Roman Kosmalski
Roman Kosmalski
Dyrektor zarządzający, Młyńska 12

Współpracując z nami, firma Bidfood Farutex udowodniła, że jest rzetelną i godną zaufania firmą. W pełni zasługuje na rekomendację jako profesjonalny partner w zakresie dostaw żywności.

Janusz Bogusz
Janusz Bogusz
General manager , Moo Moo Steak & Wine

Doceniam Bidfood Farutex za duży zakres asortymentowy i elastyczność oferty. Produkty w 100% spełniają nasze wymagania, a dostawy są szybkie i terminowe. Uważam, że Bidfood Farutex to firma, na której można polegać. Polecam!

Marcin Kosik
Marcin Kosik
Właściciel, Róża Wiatrów

Mam przyjemność poinformować, że firma Bidfood Farutex to nasz partner w zakresie dostaw żywności. Współpracując z nami, udowodniła swoją rzetelność i profesjonalizm.

Paweł Salamon
Paweł Salamon
Szef kuchni, Pałac Mierzęcin

Od wielu lat dostrzegam progresywny wzrost firmy Bidfood Farutex. Jej najważniejszą kompetencją jest wrażliwość na znaczenie naszej branży. To firma, z którą można rozwijać swój biznes.

ERNEST JAGODZIŃSKI
ERNEST JAGODZIŃSKI
Szef kuchni, Autentyk kuchnia i ludzie

Dostawy zawsze przychodzą na czas, a dostarczane produkty w 100% spełniają postawione wymagania. Zadowolenie nasze i naszych klientów są najlepszą rekomendacją dla firmy Bidfood Farutex.

Szymon Kamiński
Szymon Kamiński
Supply Chain Manager, Pasibus

Bidfood Farutex jest naszym partnerem w ramach realizacji dostaw produktów żywnościowych. To rzetelna, godna zaufania firma i profesjonalny partner w zakresie dostaw żywności.

Mariusz Komenda
Mariusz Komenda
Szef kuchni, Sztuka Restaurant

Naszym dostawcom postawiliśmy bardzo wysoką poprzeczkę. Bidfood Farutex to firma, która w 100% spełnia nasze oczekiwania. Przejrzysty system do zamówień i duży zakres asortymentu to ogromne plusy współpracy. Uważam, że Bidfood Farutex to profesjonalista w branży.

Adam Grabowski
Adam Grabowski
Członek zarządu, Grandhotel Tiffi

Bidfood Farutex to nasz partner w ramach realizacji dostaw produktów żywności. Dostawy są realizowane terminowo, a bezproblemowy kontakt i dopasowanie oferty do naszych potrzeb są gwarantem udanej współpracy.

Patryk Dziamski
Patryk Dziamski
Poznańscy Kucharze Razem

Bidfood Farutex od lat współpracuje ze stowarzyszeniem Poznańscy Kucharze Razem i jest mocno związany z działaniami szefów kuchni na wielu płaszczyznach. W tej współpracy cenię sobie partnerstwo i przyjacielskie relacje, które są dla mnie podstawą w dzisiejszych czasach.

Anna Brzózko-Jaworska
Anna Brzózko-Jaworska
Dyrektor Generalny, Platinum Mountain Hotel & Spa

Możemy bez wahania polecić firmę Bidfood Farutex jako rzetelnego partnera. Dostawy żywności odbywają się terminowo, zgodnie z wymogami zawartymi w umowie i z należytą starannością. Kontakt z firmą odbywa się w sposób przyjazny i sprawny.

Marek Siol
Marek Siol
Szef kuchni, Nago Sushi & Sake

Współpracuję z Bidfood Farutex, odkąd pamiętam. Doceniam w naszej współpracy przyjazny i sprawny kontakt z przedstawicielami firmy oraz szybką reakcję na problem lub zapytanie. Dużym plusem jest możliwość udziału w pokazach kulinarnych z polskimi i zagranicznymi szefami kuchni. Bidfood Farutex to rzetelny dostawca – to fakt!

Justyna Paterek
Justyna Paterek
właściciel, Well Done

Współpracujemy z firmą Bidfood Farutex w ramach realizacji dostaw produktów żywnościowych od 2015 roku. Od początku nawiązania kontaktu współpraca z Bidfood Farutex przebiega pomyślnie, a jej przedstawiciele wykazują się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oferta została dobrze dopasowana do naszych wymagań.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu