Przejdź do głównej treści
Akademia Łódzkich Szefów Kuchni
Akademia Łódzkich Szefów Kuchni

10 kwietnia Akademię Kulinarną Farutex w Łodzi odwiedził Kamil Skrok, szef kuchni restauracji Powidok, z pokazem w ramach nowego cyklu „Akademia Łódzkich Szefów Kuchni”. Kolejne pokazy pod tym hasłem odbędą się latem.

Kamil Skrok jest laureatem wielu konkursów kulinarnych i plebiscytów, kucharzem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w kuchni polskiej z elementami europejskimi i regionalnymi, rozwija także umiejętności z zakresu cukiernictwa. Sztukę kulinarną od początku zgłębia w Łodzi – swoim rodzinnym mieście, które chce wyróżnić na kulinarnej mapie Polski.

I właśnie szefowie kuchni z Łodzi będą bohaterami nowego cyklu „Akademia Łódzkich Szefów Kuchni” organizowanego przez Bidfood Farutex. Cykl ma za zadanie pokazać warsztat pracy lokalnych szefów kuchni, którzy inspirują i zachęcają do kulinarnych poszukiwań. Każdy z zaproszonych gości będzie komponował zaskakujące połączenia smaków. W menu Kamila Skroka znalazły się m.in. pierś z kaczki z burakiem, ziemniakiem truflowym, komosą ryżową i jusem truflowym, pstrąg z ogórkiem, białą rzodkwią, kalarepą i olejem ziołowym czy brownie z crémeux waniliowym, rokitnikiem i chipsem z czekolady.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu