Przejdź do głównej treści
Bidfood Farutex świętuje 30-lecie firmy
Bidfood Farutex świętuje 30-lecie firmy

30 lat minęło, jak jeden dzień… Tak, Bidfood Farutex obchodzi w czerwcu swoje 30-lecie! Dziękujemy, że jesteście z nami.

Za nami trzy dekady biznesowej działalności: szukania najlepszych produktów i rozwiązań dla gastronomii; tworzenia ofert szytych na miarę; współpracy z wieloma dostawcami z Polski i zagranicy… Ale przede wszystkim to trzy dekady wsłuchiwania się w potrzeby polskiej gastronomii. Ile niesamowitych konceptów powstało przez ten czas! Ile pomysłów na to, jak ugryźć gastronomię i rozwinąć w satysfakcjonujący biznes. Cieszymy się, że mogliśmy Wam towarzyszyć na każdym etapie Waszego rozwoju!

W przyszłych latach planujemy dalej budować z Wami polską kulturę kulinarną. Z okazji jubileuszu życzymy więc sobie dalszej owocnej współpracy i wielu nowych biznesowych wyzwań!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu