Przejdź do głównej treści
Bidfood na Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów
Bidfood na Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów

Nie mogło nas zabraknąć na tegorocznym Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów! Jesteśmy zawsze w centrum gastronomicznych wydarzeń, a to niewątpliwie była jedna z najważniejszych imprez w roku.

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów to 72 stoiska, 90 wystawców, ponad 2 tys. uczestników. Po prostu trzeba tam być! Nasze multimedialne stoisko dawało możliwość lepszego poznania platformy e-bidfood, rejestracji w systemie oraz omówienie korzyści wynikających z zamówień online.

Uczestnicy Kongresu mieli również możliwość zdobycia cennych nagród, biorąc udział w przygotowanej przez nas ankiecie dotyczącej social mediów. Podczas wydarzenia nasi eksperci zostali zaproszeni do studia kongresowego, gdzie wzięli udział w rozmowie o tym, jak nowoczesny e-commerce wspiera gastronomię. Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu:

Cieszymy się, że mogliśmy tu być i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu