Przejdź do głównej treści
Certyfikaty – dowód jakości, gwarancja rzetelności
Certyfikaty – dowód jakości, gwarancja rzetelności

Bidfood Farutex wybiera do swojej oferty produkty najwyższej jakości – co niejednokrotnie potwierdzają certyfikaty, nie same słowa. Dzięki takim działaniom mamy pewność, że do klientów trafia asortyment, z którego możemy być dumni.

Bidfood Farutex jest jedynym dostawcą w branży Horeca posiadającym w ofercie rzemieślnicze ravioli – i to w kilku wariantach smakowych.

Dlaczego o tym piszemy?

Otóż podczas uroczystej Gali XV Forum Rynku Spożywczego i Handlu / Food Market & Retail Forum zostały wręczone certyfikaty Dobry Produkt. W kategorii Produkt HorecaTrends certyfikat otrzymały... wegańskie ravioli z pieczonym burakiem, śliwką i papryczką chili marki La Fileja!

Certyfikat odebrała założycielka manufaktury La Fileja – Katarzyna Ryniak – wraz z przedstawicielką firmy Bidfood Farutex – Anetą Kiełczyńską.

Sukces poszczególnych producentów to także nasz sukces. Prowadząc kompleksowe doradztwo, wspieramy firmy w tworzeniu produktów na miarę oczekiwań klientów.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu