Przejdź do głównej treści
Dni otwarte nowej Akademii Kulinarnej Farutex w Krakowie
Dni otwarte nowej Akademii Kulinarnej Farutex w Krakowie

5-7 marca 2019 r. odbyły się dni otwarte krakowskiej Akademii Kulinarnej Farutex w nowej lokalizacji przy ul. Zabłocie 35.

Goście mieli okazję zapoznać się z miejscem, w którym już niebawem odbywać się będą pokazy kulinarne, warsztaty, szkolenia produktowe i degustacje. Szefowie Kuchni Akademii Kulinarnej Farutex przygotowali poczęstunek: bufet zimny z przekąskami finger food, bufet ciepły i minidesery. Specjaliści ds. rozwoju rynku winiarskiego zorganizowali degustację win z Hiszpanii, RPA, Argentyny i Nowej Zelandii.

Po więcej zdjęć zapraszamy na stronę internetową Akademii Kulinarnej Farutex.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu