Przejdź do głównej treści
Dołącz do profesjonalnej grupy o pizzy na Facebooku
Dołącz do profesjonalnej grupy o pizzy na Facebooku

Jesteś pizza masterem? A może jesteś menadżerem w pizzerii? Jeśli tak, to z pewnością zainteresują Cię tematy, które poruszamy na naszej grupie Bidfood Pizza Master. Zapraszamy!

Grupa Bidfood Pizza Master to miejsce, gdzie pizza masterzy mogą czerpać inspiracje i porady, jak uzyskać idealną pizzę. Po drugiej stronie klawiatury siedzą specjaliści od pizzy, którzy regularnie biorą udział w szkoleniach prowadzonych przez włoskich maestro. Idealnie chrupkie ciasto, konsystencja sera czy specyfika pieca do pizzy nie mają przed nimi tajemnic...

Dobrze wiemy, że na efekt końcowy składa się niezliczona ilość detali, a wymiana doświadczeń jest kluczowa w każdej dziedzinie. Grupa jest więc właściwym miejscem do zadawania pytań, inspirowania oraz dzielenia się i korzystania z doświadczeń pozostałych uczestników.

Dołącz do naszej włoskiej rodziny na grupie! Wejdź na www.facebook.com/groups/bidfoodpizzamaster. Znajdziesz tu najświeższe inspiracje i trendy ze świata pizzy!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu