Przejdź do głównej treści
Kalendarze na rok 2021 z artystycznymi kolażami Magdy Górskiej-Rudzkiej
Kalendarze na rok 2021 z artystycznymi kolażami Magdy Górskiej-Rudzkiej

W 2021 roku firma Bidfood Farutex obchodzi okrągłe 30. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy autorskie kalendarze stworzone w formie kolażu.

Motywem przewodnim kalendarzy w 2021 roku są nasze marki własne. Grafiki przygotowała Magda Górska-Rudzka, artystka specjalizująca się w formie kolażu – to technika artystyczna, która ponownie zyskuje popularność. Każdy kolaż przedstawia inną markę własną i produkty z nią związane.

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się też na samodzielne wykonanie kalendariów do kalendarza jednodzielnego, aby uwzględnić w nim nietypowe święta związane z gastronomią i jedzeniem. To gotowy pomysł do promocji usług i dań w mediach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że kalendarze trafią w gastronomiczne gusta!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu