Przejdź do głównej treści
Nowy adres w Białymstoku
Nowy adres w Białymstoku

Przechowywanie produktów spożywczych wymaga spełnienia ściśle określonych warunków pod względem higieny, bezpieczeństwa i jakości. Dlatego nasze filie lokujemy w miejscach, które są dostosowane do odpowiednich standardów oraz gwarantują bezpieczeństwo żywności.

Właśnie zmieniliśmy adres naszej filii w Białymstoku. Nowa, większa przestrzeń jest doskonale przygotowana zarówno pod względem technicznym, ale także logistycznym (tak, aby auta dostawczemogłybez przeszkód pokonać trasę do każdego z naszych klientów). Traktujemy produkty z najwyższym szacunkiem i dbamy, aby dojeżdżałydo Państwa świeże i na czas.

Filia Białystok znajduje się teraz pod adresem:
16-070 Choroszcz
Żółtki-Kolonia 38A

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu