Przejdź do głównej treści
Pizza Festival – pomocna dłoń dla lubelskiej gastronomii
Pizza Festival – pomocna dłoń dla lubelskiej gastronomii

W dniach 12-28 lutego 2021 r. odbył się Pizza Festival – wydarzenie, które pomogło wypromować bezpośrednie składanie zamówień w pizzeriach, restauracjach, barach, bistrach czy hotelach województwa lubelskiego.

Do festiwalu zgłosiło się kilkadziesiąt punktów gastronomicznych. Każdy lokal przygotował jedno danie w festiwalowej cenie 25 zł, które klienci zamawiali bezpośrednio z dostawą do domu lub na wynos.

Aby ułatwić wybranie konsumentom pizzy z festiwalowych propozycji, uruchomiliśmy specjalną stronę www.pizzafestival.pl. Serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą spróbować nowych smaków i dodatkowo wesprzeć lokalne gastro. Jego sercem jest zaawansowana wyszukiwarka, z pomocą której miłośnicy pizzy sprawnie i szybko mogli dotrzeć do szczegółów każdej festiwalowej pizzy.

Koszty przygotowania i promocji akcji poniósł wyłącznie pomysłodawca i organizator akcji: Bidfood Farutex, ogólnopolski dostawca produktów dla gastronomii. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tylu firmom!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu