Przejdź do głównej treści
Pobierz darmowy e-book o mobilnych aplikacjach dla gastronomii
Pobierz darmowy e-book o mobilnych aplikacjach dla gastronomii

Już tylko jeden krok dzieli Cię od pobrania e-booka! Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera – formularz znajdziesz na dole tej strony. Dowiedz się, jak za pomocą praktycznych aplikacji, zaoszczędzić czas i pieniądze.

Z prowadzeniem zarówno małego, jak i dużego biznesu gastronomicznego wiąże się ogromna odpowiedzialność. Zarządzanie pracownikami, zapasami, zamówieniami, obsługą… Ufff, dużo tego! Nie wahaj się więc skorzystać z cyfrowych narzędzi biznesowych. Szybciej, wygodniej, na wyciągnięcie ręki.

Poznaj aplikacje, które pomogą Ci zarządzać biznesem gastronomicznym. Dowiedz się, w jaki sposób mogą wspierać Twoją firmę, a Tobie pozwolą skoncentrować się na zapewnieniu lepszej obsługi gości.

Przedstawione w e-booku aplikacje podzieliliśmy na siedem głównych kategorii:

  • Prowadzenie biznesu
  • Przepisy i inspiracje
  • Karta alkoholi i napojów bezalkoholowych
  • Marketing gastronomiczny
  • Zapobieganie marnowaniu żywności
  • Z myślą o pracownikach gastronomii
  • Z myślą o restauracyjnych gościach

Przy każdej aplikacji znajdziesz aktywny link do jej pobrania. Wystarczy, że klikniesz na logo sklepu dopasowanego do swojego telefonu.

Jesteśmy przekonani, że gdy skorzystasz choć z kilku aplikacji, możesz znacznie usprawnić i przyspieszyć swoją pracę. Kto wie, może zmniejszysz lub zupełnie pożegnasz papierkową robotę?

Podaj swój adres e-mail i potwierdź zapis na listę mailingową. Jeżeli nie otrzymasz e-maila potwierdzającego w ciągu kilku minut, koniecznie sprawdź folder spam.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu