Przejdź do głównej treści
„Poznaj przepis na Twój profesjonalny zespół” – szkolenie HR dla naszych klientów
„Poznaj przepis na Twój profesjonalny zespół” – szkolenie HR dla naszych klientów

Dwa dni szkolenia w formie warsztatowej, solidna dawka merytorycznych wskazówek z zakresu HR przygotowanych specjalnie dla branży gastronomicznej, 16 uczestników oraz dwoje wyśmienitych trenerów. Tak w skrócie można opisać wydarzenie, które zorganizowaliśmy w ramach Akademii Bidfood dla klientów naszego łódzkiego oddziału.

Szkolenie z zakresu HR pod tytułem „Poznaj przepis na Twój profesjonalny zespół” odbyło się w dniach 8-9 marca w Akademii Bidfood w Łodzi. Warsztaty prowadzili trenerzy biznesu, konsultanci z zakresu m.in. zarządzania zmianami, rekrutacji i komunikacji międzyludzkiej – Alicja Dębczyńska oraz Henryk Pilarski. W szkoleniu wzięło udział 16 uczestników: właścicieli, szefów kuchni i managerów łódzkich restauracji, hoteli i cateringów.

Prowadzący podzielili się swoją wiedzą i sporym doświadczeniem w zakresie budowania efektywnych zespołów w branży gastronomicznej. Aspekty, jakie zostały poruszone podczas spotkania to m.in. jak efektywnie rekrutować i sprawnie wdrażać nowych pracowników, w jaki sposób rozwijać ich kompetencje i zaangażowanie, a także jak skutecznie oraz wielotorowo motywować zatrudnionych.

Skąd wziął się pomysł na zorganizowanie wydarzenia opowiada Bartłomiej Gajda, kierownik sprzedaży łódzkiego oddziału Bidfood Farutex – Organizacja szkolenia to odpowiedź na docierające do nas informacje z rynku. W wysokim sezonie klienci borykają się z problemami kadrowymi. Brakuje wykwalifikowanych pracowników, czasu i wiedzy jak rekrutować. Ponadto występują komplikacje z rotacją oraz utrzymaniem. Sytuacja rokrocznie się powtarza, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym problemom, zanim ruszy sezon. Wiemy z czym się mierzą nasi klienci, więc chcieliśmy ich wesprzeć - wyczulić na to, co ważne jest z perspektywy pracownika oraz zachęcić do dobrych praktyk.

Szkolenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, którzy chwalili atmosferę, podkreślali indywidualne podejście prowadzących do każdego pytania, a także ich przygotowanie merytoryczne poparte przykładami z branży. – Uczestnictwo w szkoleniu dało mi olbrzymią dawkę wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi w biznesie. Jeśli chodzi o trenerów mogę wyrażać się tylko w samych superlatywach – sposób prowadzenia, atmosfera, podejście, doświadczenie i wiedza – wszystko na najwyższym poziomie! Pod tym kątem szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Pomysł, by wspierać firmy nie tylko od strony oferty produktowej ale również biznesowej, jest świetny. Podobała mi się warsztatowa forma szkolenia, poznaliśmy wiele przydatnych technik. Teraz mam świadomość, jak ważne jest pozytywne podejście przy zarządzaniu ludźmi, aby dbać o nich i ich rozwój. – mówi uczestnik szkolenia, pan Arkadiusz Klimkiewicz – szef kreatywny, właściciel cateringu dietetycznego pysznafabryka.pl.

Już wkrótce planujemy kolejne szkolenia, o których będziemy informować na bieżąco.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu