Przejdź do głównej treści
Prowadzisz restaurację sushi? Zapraszamy do grupy Bidfood for Sushi Masters!
Prowadzisz restaurację sushi? Zapraszamy do grupy Bidfood for Sushi Masters!

Praktyczne wskazówki, nowości, narzędzia, pytania i odpowiedzi: te i wiele innych informacji będziemy publikować na facebookowej grupie Bidfood for Sushi Masters. Dołącz do nas!

W Bidfood Farutex kochamy sushi! To dzięki tej pasji udało nam się stworzyć zespół ludzi, który o produktach tworzących kulinaria sushi i całej Japonii wiedzą wiele. Zapraszamy więc każdego sushi mastera do wymiany doświadczeń. My też jesteśmy praktykami branży, a wielu z nas kucharzami. Rozumiemy więc doskonale realia, w jakich działasz.

Chętnie podzielimy się trendami ze świata, ciekawostkami rynkowymi i kulinarnymi inspiracjami. Podpowiemy też wiele #gastrowskazówek, aby Twój biznes rósł jak na drożdżach! Wiedzę czerpiemy z samych źródeł: do grupy Bidfood należą firmy z krajów głównych światowych rynków, a większość asortymentu kupujemy bezpośrednio od producentów.

Bidfood for Sushi Masters jest dla Ciebie. W grupie będziemy publikować zarówno praktyczne wskazówki, jak i inne istotne tematy: nowości produktowe, trendy gastronomiczne czy sekcje pytań i odpowiedzi. Zapraszamy więc do wymiany doświadczeń i wzajemnego inspirowania! Wejdź na www.facebook.com/groups/bidfoodsushi i dołącz do grupy.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu