Przejdź do głównej treści
Skills are the future
Skills are the future

Jako ekspert branży Horeca czujemy się w obowiązku wspierać tych, którzy wiążą swoją przyszłość z gastronomią. Dlatego angażujemy się w akcje wspierające młodzież w dążeniu do spełnienia zawodowych marzeń. W listopadzie byliśmy głównym partnerem SkillsPoland 2022 – 2. edycji największego branżowego konkursu dla młodych fachowców w Polsce.

Podczas wydarzenia wspieraliśmy zawodników i ekspertów, szczególnie w konkurencjach: gotowanie, cukiernictwo oraz serwis restauracyjny. Uczestniczyliśmy też w merytorycznych debatach, wskazując ogromną synergię między biznesem i edukacją, a także edukowaliśmy młodzież, dzieląc się z nimi pasją do gastronomii. Na koniec świętowaliśmy wspólnie ze zwycięzcami, którzy będą reprezentować Polskę w europejskiej edycji EuroSkills Gdańsk 2023.

Krótką relację z wydarzenia można zobaczyć poniżej:

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu