Przejdź do głównej treści
Wege górą! Bidfood Farutex wprowadza ofertę dla kuchni roślinnej
Wege górą! Bidfood Farutex wprowadza ofertę dla kuchni roślinnej

Bidfood Farutex przygotowuje kulinarne inspiracje wege dla tysięcy kucharzy w Polsce. Już wkrótce oferta dostawcy poszerzy się o produkty wegańskie, wegetariańskie oraz z myślą o dietach wykluczeniowych.

Z każdym dniem rośnie liczba Polaków, którzy decydują się na wege kuchnię. W swoich wyborach kierują się empatią, ekologią lub zdrowiem swoim i swojej rodziny. Dlatego Bidfood Farutex jako wiodący dystrybutor żywności dla branży HoReCa w Polsce postanowił poszerzyć swoją obecną ofertę o produkty przeznaczone do kuchni roślinnej.

Już dziś w ofercie Bidfood Farutex można zamawiać wegetariańskie burgery, włoskie napoje roślinne, doskonałe wegańskie sery czy ekologiczne tofu. Cel: znaleźć zdrowe roślinne alternatywy i stworzyć z nich kompleksową zieloną ofertę dla lokali dbających o wegetarian i wegan oraz gości poszukujących w menu dań bez glutenu czy bez laktozy.

– W ofercie dań wege postawiliśmy na najwyższy standard. Nie bez znaczenia jest też dla nas wpływ diety bezmięsnej na środowisko. Wierzymy, że dobre jedzenie to dobre życie. Chcemy zmieniać świat na lepsze – dodaje Paweł Łotocki, dyrektor handlowy Bidfood Farutex.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu