Przejdź do głównej treści
Zdrowa kuchnia w branży Horeca podczas targów Natura Food & beEco
Zdrowa kuchnia w branży Horeca podczas targów Natura Food & beEco

W łódzkiej Atlas Arenie przez trzy dni odbywały się Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Byliśmy tam i my – z pokazem kulinarnym i degustacją.

Jak dotrzeć ze swoją naturalną ekoofertą do branży Horeca? Jak zaoszczędzić czas, zamawiając produkty do restauracji? Tego dowiedzieli się uczestnicy targów podczas spotkania połączonego z pokazem kulinarnym i degustacją dań kuchni roślinnej, które odbyło się 2 października o godz. 15 w łódzkiej Atlas Arenie.

To była uczta pełna wyrazistych smaków, mistrzowskich przepisów i zaskakujących gastrowskazówek. Katarzyna Gubała, ambasadorka kuchni wege w Bidfood Farutex, oraz Mirosław Jabłoński, executive chef restauracji delight w Vienna House Andel's w Łodzi, wykorzystali pyszne produkty kuchni wegańskiej i roślinne tekstury Ferrana Adrià. Podczas pokazu Marek Żuk, koordynator projektu e-bidfood.pl, wprowadził wszystkich ciekawych w świat systemu zamówień e-bidfood.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu