Przejdź do głównej treści
Zostaliśmy partnerem WorldSkills Poland
Zostaliśmy partnerem WorldSkills Poland

Promowanie umiejętności zawodowych, wsparcie przyszłych kucharzy, cukierników i kelnerów – takie ambitne założenia ma WorldSkills Poland. Właśnie zostaliśmy partnerem projektu.

WorldSkills oraz EuroSkills tworzą międzynarodowe, cykliczne wydarzenia, które mają jeden cel: popularyzować umiejętności zawodowe. To największe tego rodzaju zawody na świecie, potocznie nazywane „olimpiadą zawodów branżowych”. W edycji europejskiej konkursów (EuroSkills) rywalizują zawodnicy z 30 państw, zaś w edycji światowej (WorldSkills) – z ponad 80 państw. Konkursy odbywają się wymiennie raz w roku. Wydarzeniom towarzyszą rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe.

Jako partner projektu udzielamy wsparcia zawodnikom, którzy przygotowują się do konkursu WorldSkills Szanghaj 2022 w trzech konkurencjach: gotowanie, serwis restauracyjny oraz cukiernictwo. Odpowiadamy m.in. za zabezpieczenie zaplecza produktowego, sprzętowego, technicznego i szkoleniowego.

Trzymamy kciuki za startujących w zawodach kucharzy, cukierników i kelnerów!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu