Przejdź do głównej treści
Charytatywne wsparcie z okazji Dnia Szpilek
Charytatywne wsparcie z okazji Dnia Szpilek

25 września – idąc za apelem Moliera2 – wzięliśmy udział w II Ogólnopolskim Dniu Szpilek. To specjalna akcja charytatywna, która wspiera chorych na raka z fundacji Alivia.

Na czym polegała akcja? Za każde opublikowane tego dnia w mediach społecznościowych zdjęcie szpilek z hasztagiem #DzienSzpilek na konto fundacji Moliera2 przekazała 2 zł. Nasze koleżanki z Bidfood Farutex z chęcią dołączyły do akcji, wskoczyły w czerwone szpilki i nadesłały zdjęcia z różnych oddziałów w Polsce. Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do tej wspaniałej inicjatywy!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu