Przejdź do głównej treści
Na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn – zadbaj o zdrowie
Na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn – zadbaj o zdrowie

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn to wspaniała okazja do pokazania wszystkim pracownikom, że ich zdrowie jest dla nas bardzo cenne. Dlatego w oddziałach, filiach i administracjach firmy Bidfood Farutex w całej Polsce obdarowaliśmy panie i panów drobnymi upominkami.

Chcąc wspólnie z naszymi pracownikami świętować Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, 9 marca zorganizowaliśmy specjalną akcję z tej okazji. Wydarzenie zaaranżowaliśmy we wszystkich działach i oddziałach naszej firmy – tak, by każdy pracownik Bidfood Farutex otrzymał drobny upominek.

9 marca rozpoczęliśmy też wewnętrzną kampanię „Dbam o zdrowie”, które gwarantuje naszym pracownikom możliwość wyjścia na badania profilaktyczne bez potrzeby odrabiania nieobecności. Pracownicy mogą skorzystać badań w zakresie profilaktyki raka piersi, szyjki macicy, układu krążenia, układu oddechowego, raka jelita grubego, raka żołądka, raka gruczołu krokowego i jądra.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu