Przejdź do głównej treści
Nie marnujemy – kompostujemy!
Nie marnujemy – kompostujemy!

Bidfood Farutex podjął współpracę z podwarszawskim Rynkiem Hurtowym Bronisze. Działania, jakie podejmujemy, mają nie tylko biznesowe cele. Wspólnie dbamy również o zrównoważony rozwój.

Nie chcąc marnować żywności, którą dostarczają nam producenci wystawiający swoje warzywa i owoce na Rynku Hurtowym Bronisze, postawiliśmy na rozwiązanie zero waste. Niedające się do sprzedaży i konsumpcji produkty trafiają do wspólnego przemysłowego kompostownika. W ten sposób niewykorzystane warzywa i owoce zmieniają się w żyzny kompost organiczny.

Ta wspólna inicjatywa pomaga nie tylko w zagospodarowaniu odpadów w higieniczny sposób, ale również środowisku naturalnemu.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu