Przejdź do głównej treści
Pobiegliśmy w Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
Pobiegliśmy w Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

W sobotę 18 września odbyła się 18. edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. W imprezie wzięło udział ok. 3 tys. biegaczy. Wśród nich byli nasi pracownicy z Wrocławia i Łodzi.

Reprezentacja Bidfood Farutex prezentowała się wspaniale w koszulkach oznakowanych firmowym logo. Mimo, że pogoda była kapryśna, nasza drużyna bardzo się wspierała i wytrwale walczyła, by dobiec do mety w jak najlepszym czasie. I tak też się stało – wszyscy zakończyli bieg sukcesem i pobili swoje życiowe rekordy na dystansie 10 km.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym charytatywno-sportowym wydarzeniu. Organizatorzy imprezy razem z DKMS Polska zachęcali uczestników do oddawania szpiku, wspierali też fundację JiM, która pomaga osobom z autyzmem.

Warto wspierać takie wydarzenia! Promując aktywną rekreację, działamy w słusznej sprawie.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu