Przejdź do głównej treści
Razem z Kotliną Natury wspieramy dzieci z domów dziecka
Razem z Kotliną Natury wspieramy dzieci z domów dziecka

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem szczytnej akcji „Dobre Jajo”. Do naszej oferty trafiły już jajka „jedynki” w wyjątkowych opakowaniach.

Jaja z wolnego wybiegu marki Kotlina Natury są prawdziwymi „kapsułami zdrowia”, dlatego firma postanowiła się nimi podzielić z dziećmi z domów dziecka. Tzw. „jedynki” trafią do 7 ośrodków zajmujących się opieką nad dziećmi: w Kraśniku, Siedlcach, Biłgoraju, Ustroniu, Karlinowie, Oławie i Wilkowie. My chętnie się do tej akcji dołączyliśmy.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji? Wystarczy, że wybierzesz jaja marki Kotlina Natury z „dobroczyniącymi opakowaniami”. Tylko tyle i aż tyle! Więcej szczegółów o akcji „Dobre Jajo” znajdziesz na stronie: kotlinanatury.pl/pl/dobre-jajo-naturalnie-pomagamy.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu