Przejdź do głównej treści
Tak świętujemy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn
Tak świętujemy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn to niepowtarzalna okoliczność, by podziękować wszystkim pracownikom – mężczyznom i kobietom – i pokazać, jak ważna i potrzebna jest ich obecność w firmie. Jak co roku jest to również okazja, aby przyjrzeć się profilaktyce, tym razem związanej ze wzrokiem.

Tegoroczne obchody tych dni minęły pod hasłem „Patrzę uważnie – widzę więcej”. Pracownicy otrzymali broszurę informacyjną, dotyczącą troski o wzrok, a także termos, pyszną herbatę i ekologiczną woskowijkę. Dodatkowo wszyscy dostali dostęp do webinaru, z którego dowiedzieli się, jak redukować stres w codziennym życiu oraz trenować uważność.

Firma Bidfood Farutex, w myśl zasad nowoczesnego biznesu, dba o pracowników kompleksowo, wspierając również ich rozwój osobisty.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu