Przejdź do głównej treści
Wsparliśmy fundację Dzieci Żywione Inaczej
Wsparliśmy fundację Dzieci Żywione Inaczej

Fundacja Dzieci Żywione Inaczej przy Centrum Zdrowia Dziecka otrzymała 15 tys. zł od firmy Bidfood Farutex na zakup nowych pomp do żywienia pozajelitowego.

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to hasło, które szturmem wkroczyło do strategii firm w branży horeca. Bidfood Farutex również działa w tym zakresie, współtworząc akcje służące lokalnej społeczności – także osobom najbardziej potrzebującym.

Pod koniec maja w ramach spotkania podsumowującego rok biznesowy odbyła się wyjątkowa aukcja charytatywna. Podczas aukcji licytowano szczególne, bo niedostępne już przedmioty związane z ponad 27-letnią historią firmy, które dla wielu pracowników mają wartość sentymentalną.

Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników. Aktywność i tym samym zasięg finansowego wsparcia przeszły nasze oczekiwania! Łączna wartość zebranych podczas aukcji środków finansowych wyniosła 15 100 zł. Suma zasiliła konto fundacji Dzieci Żywione Inaczej przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Fundacja pomaga dzieciom żywionym pozajelitowo i dojelitowo – również tym porzuconym, które ze względu na swoją chorobę zostały pozostawione przez rodziców w szpitalu. DŻI wspomaga też leczenie chorób poprzez zakup leków i sprzętu.

- Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu naszych podopiecznych. Miło mi poinformować, że pieniądze będą przeznaczone na zakup małych pomp przeznaczonych do żywienia pozajelitowego. Takie pompy są lekkie i wygodne, można je włożyć do plecaka, dzięki czemu mali pacjenci są bardziej mobilni i niezależni - mówi Maryla Podemska, prezes zarządu fundacji.

W imieniu organizatorów aukcji i fundacji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. To działanie, z którego wszyscy pracownicy czerpią radość. Pomagamy, bo chcemy!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu