Przejdź do głównej treści
Wspieramy fundację „Połączeni pasją”
Wspieramy fundację „Połączeni pasją”

Fundacja „Połączeni pasją” świętuje w tym roku swoje 15-lecie. To jedna z organizacji, którą aktywnie wspieramy – i to od kilkunastu lat!

Fundacja „Połączeni pasją” od 2006 roku zajmuje się rehabilitacją domową osób ze schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu. Przez tych 15 lat fundacja udzieliła wsparcia i otoczyła opieką blisko 900 osób (dzieci i dorosłych). Podopieczni otrzymują wsparcie w zakresie rehabilitacji domowej, opieki psychologicznej, zakupu leków i sprzętu medycznego.

Od kilkunastu lat jesteśmy aktywnym partnerem w działaniach fundacji, dostarczając produkty na organizowane przez nią wydarzenia w ramach akcji „Połączeni Pasją i Smakiem”. Ostatnim takim eventem był XI Plażowy Piknik Rodzinny „Zalewaya”, który odbył się 28 czerwca 2021 r. nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach.

Ze swojej strony życzymy fundacji i tworzącym ją pasjonatom kolejnego tak pięknego jubileuszu!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu