Przejdź do głównej treści
Wspieramy siłę kobiet w gastronomii
Wspieramy siłę kobiet w gastronomii

21 kwietnia 2022 r. w Termach Warmińskich, odbył się pierwszy Camp Hotelarek „WODA-TANIEC-ZMYSŁY”. Wspieramy siłę kobiet w gastronomii, dlatego zostaliśmy partnerem tego wydarzenia.

Myślą przewodnią campu była woda – stąd miejsce organizacji eventu. Celem spotkania było podkreślenie i promowanie roli kobiet w turystyce i gastronomii. Wydarzenie obfitowało w spotkania z inspirującymi postaciami ze świata biznesu, mediów, sztuki.

Jednym z globalnych celów zrównoważonego rozwoju jest osiągnięcie równości płci, dlatego staramy się wspierać i umacniać status kobiet w obszarach, na które mamy wpływ. Więcej informacji na temat przeczytasz tutaj.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu