Przejdź do głównej treści
Wspieramy SOS Wioski Dziecięce
Wspieramy SOS Wioski Dziecięce

Od 1 kwietnia włączyliśmy się w pomoc Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce, które działa w naszym kraju od 1984 roku i jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages. To ważny etap w naszej CSR-owej działalności.

W ramach długofalowego partnerstwa Bidfood Farutex przekaże 1% kwoty od każdej sprzedanej butelki wody źródlanej marki własnej Soleo na cele statutowe organizacji. Ale to nie wszystko. Nasza firma idzie o krok dalej i dostarcza wodę na pikniki i inne eventy organizowane w wioskach dziecięcych. Przeprowadziliśmy również zbiórkę materiałów szkolnych dla dzieci.

Jest wiele sposobów, by pomagać i jedna ku temu droga – zaangażowanie. Dlatego z radością włączamy się w działania charytatywne i szukamy różnych możliwości wsparcia.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu