Przejdź do głównej treści
Wspieramy Ukrainę, bo działamy
Wspieramy Ukrainę, bo działamy

Sytuacja w Ukrainie wymaga konkretnych działań. I takie też podejmujemy w naszej firmie. Dzieląc się produktami spożywczymi, dzielimy się dobrem. Również poza granicami naszego kraju. Lubimy pomagać. Dlaczego to robimy? Bo możemy! Nawiązaliśmy współpracę z organizacją Rotary Club Kharkiv New Level, która zajmuje się zbiórką i dostarczaniem mieszkańcom Charkowa i obwodu Charkowskiego pomocy humanitarnej. Przekazaliśmy 32 palety pełne puszek z warzywami i rybami, dżemów, miodów, herbat, kaw, mleka, olejów, makaronów, cukru, płatków, kasz, a także środków czystości i rękawiczek jednorazowych–wszystkiego, co przyda się w warunkach wojennych. Cieszymy się, że nasza pomoc dotarła dokładnie tam, gdzie była szczególnie potrzebna. Wierzymy też, że wkrótce sytuacja w Ukrainie zmieni się na lepsze.

 

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex - zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu