Przejdź do głównej treści
Wzięliśmy udział w #GaszynChallenge
Wzięliśmy udział w #GaszynChallenge

Drużyna Bidfood Farutex melduje wykonanie zadania! Do wzięcia udziału w wyzwaniu #GaszynChallenge zaprosiły nas aż trzy firmy, więc zakasaliśmy rękawy i wzięliśmy się za ćwiczenia. Jak nam poszło? Zobacz na filmie.

O co chodzi w wyzwaniu? Osoby w nominowanej firmie muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. Osoby, które wykonały zadanie, mają wpłacić minimum 5 zł na zbiórkę. Jeśli nie wykonały zadania, stawka minimalna wpłaty to 10 zł. Pieniądze trafiają na leczenie Mai z rdzeniowego zaniku mięśni typu pierwszego.

Za nominację do #GaszynChallenge dziękujemy Szuflada Bistro, Tom-Gast oraz Sonoco Polska. Kogo nominujemy? Do wykonania zadania zapraszamy MOWI, Pasibus, Inter Europol oraz Vienna House Andel's.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu