Przejdź do głównej treści
Zagraliśmy wspólnie dla WOŚP!
Zagraliśmy wspólnie dla WOŚP!

8657,86 zł – taką kwotę udało nam się zebrać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy, że razem z nami wzięliście udział w 29. finale tej ogólnopolskiej akcji!

Nasz udział w finale WOŚP stał się już małą tradycją. W tym roku graliśmy wyłącznie wirtualnie – głównym źródłem datków była e-skarbonka, do której zebraliśmy aż 5393 zł!

Spore zainteresowanie przyciągnęły także aukcje na portalu Allegro. Na licytację wystawiliśmy aż 27 przedmiotów i usług, m.in. warsztaty kulinarne dla 5 osób pod okiem Szefa Kuchni Akademii Kulinarnej Farutex, gadżety z logo firmy czy limitowaną torbę bawełnianą z autorskim rysunkiem Magdy Benedy, artystki z Gdańska. Najbardziej zacięta walka toczyła się o plakat z roślinami rekomendowanymi przez NASA, który przygotowała Weronika Błaszczyk, specjalistka ds. kreacji i grafik w Bidfood Farutex oraz artystyczną deskę do krojenia i serwowania dań. Z samych aukcji zebraliśmy 3264,86 zł na rzecz Orkiestry.

Cieszymy się, że znów mogliśmy podzielić się sercem z potrzebującymi. Do siego roku!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu