Przejdź do głównej treści
Marek Żuk
Manager e-commerce
Marek Żuk

I to się nazywa łączyć pasję z pracą! Marek Żuk, nasz koordynator projektu e-bidfood, jest niczym piłkarski taktyk. Początkowo zajmował się analizą zakupu, kosztów i sprzedaży, by po zdobyciu tego handlowego hattricka rozpocząć pracę nad nowym rozwiązaniem umożliwiającym składanie zamówień online.

Dzisiaj tworzy nowy system E-Bidfood, którym zarządza niczym Jacek Gmoch: rozrysowuje nowe makiety, bada sytuację na sprzedażowym „boisku” i przede wszystkim analizuje szanse na sukces (nie tylko te matematyczne). To jego truskawka na torcie!

PS Na szczęście definicję „spalonego” zna tylko z piłkarskiego boiska… #pracujzesmakiem

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu