Przejdź do głównej treści
Trendbook horeca 2023
Trendbook horeca 2023

Pobierz najnowszy Trendbook 2023 dla branży horeca. Zapisz się do newslettera i otrzymaj dostęp do publikacji.

Nasz autorski Trendbook horeca to zbiór najnowszych trendów, które wybraliśmy dla Ciebie w efekcie dokładnego researchu oraz rozmów z szefami kuchni, właścicielami restauracji, specjalistami ds. marketingu, sommelierami, ekspertami różnego rodzaju kuchni – praktykami, przed którymi branża gastronomiczna nie ma tajemnic.

Trendbook 2023 podzieliliśmy na pięć rozdziałów: POLITYKA (Napięcia i konflikty międzynarodowe), KLIMAT i jego zmiany, ZDROWIE (Wiek kryzysów zdrowotnych), CZŁOWIEK (Upodobania żywieniowe), TECHNOLOGIA (Transformacja technologiczna). 

Poszczególne rozdziały odnoszą się do zachodzących na świecie mechanizmów, które mają wpływ na branżę horeca. Każdy z nich zawiera trendy, które w tym roku będą szczególnie widoczne. Są to m.in. weganizm i wegetarianizm, comfort food, zero waste, wzrastająca popularność kuchni azjatyckich — a szczególnie koreańskiej, dark kitchen, regionalizm w kuchni oraz wiele innych.

Ponadto publikacja zawiera garść ciekawostek z kraju i ze świata, wywiady ze specjalistami oraz wypowiedzi ekspertów. Odpowiada na pytania, z którymi na co dzień mierzą się restauratorzy, m.in.  

  • Jak istotne jest precyzyjne liczenie food costu? 
  • W jaki sposób ograniczyć marnowanie żywności? 
  • Jak wyróżnić się spośród konkurencji? 
  • Czy warto wprowadzić kody QR zamiast tradycyjnej karty menu?
  • Czy w kryzysie ograniczać wydatki na marketing? A może zupełnie odwrotnie? 

Przeczytaj i bądź na bieżąco!

 

Zapisz się

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu