Przejdź do głównej treści
Bidfood laureatem Diamentów Forbesa 2024
Bidfood laureatem Diamentów Forbesa 2024

Bidfood ( Farutex Sp. z o.o.) znalazł się wśród tegorocznych Diamentów Forbesa – firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość! 

W tym roku już po raz 16. redakcja Forbes’a opublikowała zestawienie diamentów, czyli najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Podczas uroczystej gali w imieniu naszej firmy nagrodę odebrał Piotr Śnihur, Dyrektor finansowy Bidfood. To dla nas wielki zaszczyt i dowód na to, że ciężka praca, jaką wkładamy w rozwój firmy, jest doceniana nie tylko przez naszych klientów, ale także przez tak prestiżowe instytucje jak Forbes. Diamenty Forbesa są przyznawane na podstawie szeregu rygorystycznych kryteriów ekonomicznych, co sprawia, że są one niezwykle cenione w środowisku biznesowym. 

To wyróżnienie motywuje nas do dalszych działań i inwestycji, które pozwolą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i partnerów biznesowych.

E-BidfoodAkademia BidfoodNewsletter
Bidfood Farutex
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu