Przejdź do głównej treści
Zawodnik z Polski medalistą w EuroSkills 2021
Zawodnik z Polski medalistą w EuroSkills 2021

Wspaniałe wieści płyną z tegorocznej edycji zawodów EuroSkills – na podium w kategorii gotowanie stanął Bartosz Wicherek. Serdecznie gratulujemy! Wspieraliśmy naszego zawodnika nie tylko na etapie przygotowań, ale również na miejscu, w austriackim mieście Graz.

W europejskich zawodach, które odbyły się 22-26 września br., wzięli udział uczestnicy z 19 krajów. Polska reprezentacja wystartowała w 16 konkurencjach i zdobyła aż trzy brązowe medale – wśród medalistów był właśnie Bartek Wicherek. Sukces Bartka jest dla nas dowodem na to, że młode talenty warto dopingować w dążeniu do celu!

My jednak nie zwalniamy tempa i już pomagamy kolejnym reprezentantom Polski w przygotowaniach do konkursu WorldSkills 2022 w Szanghaju. Tym razem wspieramy zawodników wyłonionych podczas zeszłorocznych eliminacji: Jacka Darnowskiego (gotowanie), Daniela Bauera (cukiernictwo) oraz Gaję Włodarczyk (serwis restauracyjny).

 

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu