Przejdź do głównej treści
Jakub Patryarcha
Koordynator projektu
Jakub Patryarcha

Jakub Patryarcha ma za sobą prawie dekadę współpracy z Bidfood Farutex. Kawał czasu, prawda? W tym okresie zajmował się zadaniami przedstawiciela handlowego, jednak na tym nie poprzestał. Od 2015 roku dzierży stanowisko koordynatora projektu nabiał i tłuszcze. Wierzy, że granice istnieją wyłącznie w naszych głowach i udowadnia to na każdym kroku. Uwielbia rywalizację – tak w pracy, jak i w życiu prywatnym (np. na stoku narciarskim czy w grze wideo). Ceni sobie żarty na scenie, jednak całkiem poważnie myśli o własnym kamperze. #pracujzesmakiem

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie – zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
E-BidfoodAkademia Kulinarna FarutexNewsletter
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca
Zamknij
Komunikat
Zamknij
Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii, dostawy horeca nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu