Przejdź do głównej treści
Kierowca kat. C
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu
  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów według wcześniej wyznaczonej trasy
  • raportowanie i rozliczanie pobranych płatności
  • dbanie o stan techniczny samochodu

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • elektroniczna karta kierowcy
  • dobry stan zdrowia
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.