Przejdź do głównej treści
Logistyk
Miejsce pracy: Szczecin
Logistyk

Opis stanowiska

  • planowanie dostaw i zarządzanie flotą samochodową
  • kontrola i planowanie czasu pracy kierowców
  • organizowanie bieżących napraw samochodów
  • bieżąca współpraca z działem handlowym

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w branży TSL
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sprawne poruszanie się w przepisach obowiązujących w transporcie drogowym
  • umiejętność pracy i zarządzania zespołem podległych pracowników
  • sumienność i asertywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.