Przejdź do głównej treści
Magazynier Kontroli Towaru – owoce i warzywa
Miejsce pracy: Bronisze (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska

  • odbiór jakościowy produktów świeżych (owoce i warzywa)
  • weryfikacja zgodności ilości towaru
  • kompletacja towaru dla klienta
  • dbałość o porządek w magazynie
  • praca w warunkach chłodniczych

Wymagania

  • motywacja do działania
  • odpowiedzialność i dokładność,

Mile widziane

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym od niedzieli do czwartku (godziny pracy 6-14 lub 7-15)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze nawet do 70% na oferowane produkty
  • profesjonalne wdrożenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • parking pod miejscem pracy

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.