Przejdź do głównej treści
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań zleconych przez managera i szefa kuchni
  • Przygotowanie nieskomplikowanych dań
  • Kontrolowanie dat ważności produktów spożywczych
  • Dbanie o czystość obiektu i wszystkich sprzętów
  • Pomoc w przygotowaniu wydarzeń odbywających się w studiu kulinarnym

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecnenie
  • elastyczny grafik
  • miłą atmosferę

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.