Przejdź do głównej treści
Specjalista ds. mięsa i ryb
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży produktów (kategoria mięsa i ryb) na powierzonym obszarze
  • budowanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami z branży gastronomicznej
  • wsparcie wiedzą i współpraca z działem sprzedaży (przedstawiciele handlowi oraz kierownicy sprzedaży)
  • współpraca z działem zakupów – zapewnianie dostępności produktów, wyszukiwanie produktów do rozwoju sprzedaży, kontrola jakości
  • monitorowanie działań konkurencji
  • analiza wyników sprzedażowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • znajomość elementów mięsa i ryb
  • gotowość do rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • umiejętność współpracy z rozproszonym zespołem
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa mięsnego lub kucharza
  • znajomość branży gastronomicznej (HoReCa)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • praca w środowisku otwartym na innowacje i testowanie nowych rozwiązań
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.